B116XAK01.2
Categories
  • All products
  • LCD Screen471 products
    • 7.9" Ipad LCD0 products
    • 9.7“ Ipad LCD0 products
    • 11“ Ipad LCD0 products
    • 12.9" Ipad LCD0 products
    • 10.1" Laptop LCD4 products
    • 11.6" Laptop LCD52 products
    • 12" Laptop LCD6 products
    • 13" Laptop LCD33 products
    • 14" Laptop LCD126 products
    • 15.6" Laptop LCD Screen104 products
    • 16" Laptop LCD Screen32 products
    • 17.3" Laptop LCD Screen15 products
    • 18.4" Laptop LCD Screen0 products
    • 19.5" All in One LCD Screen1 product
    • 20" All in One LCD Screen2 products
    • 21.5" All in One LCD Screen11 products
    • 23" All in One LCD Screen29 products
    • 27" All in One LCD Screen10 products
    • 30" All in One LCD Screen2 products
    • 34" All in One LCD Screen1 product
    • 13.3" OLED Screen9 products
    • 14.0" OLED Screen13 products
    • 14.5" OLED Screen1 product
    • 15.6" OLED Screen10 products
    • 16.0" OLED Screen6 products
  • Laptop LCD W/Touch279 products
    • HP Laptop LCD Assembly24 products
    • MIC Surface LCD Assembly20 products
    • Acer Laptop LCD Assembly24 products
    • Apple Macbook LCD Assembly13 products
    • Asus Laptop LCD Assembly9 products
    • Dell Laptop LCD Assembly59 products
    • Lenovo Laptop LCD Assembly105 products
    • Samsung Laptop LCD Assembly22 products
  • Laptop Palmrest Case808 products
    • CTL Laptop Cover4 products
    • Acer Laptop Cover127 products
    • Apple Laptop Cover0 products
    • Asus Laptop Cover31 products
    • Dell Laptop Cover250 products
    • HP Laptop Cover147 products
    • Lenovo Laptop Cover226 products
    • MSI Laptop Cover4 products
    • Samsung Laptop Cover17 products
  • AC adapterAC adapter34 products
    • CTL Laptop AC adapter0 products
    • HP Laptop AC Adapter8 products
    • Acer Laptop AC adapter4 products
    • Apple Laptop AC adapter0 products
    • Asus Laptop AC adapter7 products
    • Dell Laptop AC adapter6 products
    • Lenovo Laptop AC adapter9 products
  • Laptop Battery59 products
    • CTL Laptop Battery1 product
    • Dell Laptop Battery20 products
    • Acer Laptop Battery15 products
    • Apple Laptop Battery0 products
    • Asus Laptop Battery7 products
    • HP Laptop Battery6 products
    • Lenovo Laptop Battery6 products
    • Samsung Laptop Battery3 products
  • Laptop Keyboard84 products
    • CTL Laptop Keyboard0 products
    • Acer Laptop Keyboard15 products
    • Apple Laptop Keyboard0 products
    • Asus Laptop Keyboard1 product
    • Dell Laptop Keyboard22 products
    • HP Laptop Keyboard15 products
    • Lenovo Laptop Keyboard28 products
    • MSI Laptop Keyboard1 product
  • IC Chips12 products
    • ADI0 products
    • NXP0 products
    • Onsemi9 products
    • ST1 product
    • TI0 products
  • Laptop Parts Replacement274 products
    • DDR42 products
close
Parts Types
  • LCD Screen 1
  • LCD Screen Assembly 3
  • LCD Screen471471 products
    • 10.1" Laptop LCD44 products